Публичен регистър на застъпниците по кандидатски листи

Избори за народни представители 04.04.2021

ПП АБВ

Собствено, бащино и фамилно име на регистрирани застъпници№ на удостоверение
Жасмина Ангелова Караиванова5-1-НС/30.03.2021
Еленка Христова Илчева5-2-НС/30.03.2021
Сани Филипова Филипова5-3-НС/30.03.2021
Поля Николаева Димитрова5-4-НС/30.03.2021
Рада Димитрова Георгиева5-5-НС/30.03.2021
Станка Великова Сарабеева5-6-НС/30.03.2021
Станка Димитрова Пеева5-7-НС/30.03.2021
Величка Георгиева Петрова5-8-НС/30.03.2021
Александър Маринов Раданчев5-9-НС/30.03.2021
Добринка Илиева Илиева5-10-НС/30.03.2021
Диню Михов Костов5-11-НС/30.03.2021
Ничо Тодоров Ничев5-12-НС/30.03.2021
Борис Кръстев Иванов5-13-НС/30.03.2021
Желязко Димитров Стоев5-14-НС/30.03.2021
Кольо Иванов Касъров5-15-НС/30.03.2021
Стефан Атанасов Атанасов5-16-НС/30.03.2021
Маргарита Атанасова Йовчева5-17-НС/30.03.2021
Синджап Хасанов Мехмедов5-18-НС/30.03.2021
Виктория Спасова Вълева5-19-НС/30.03.2021
Господина Панайотова Янева5-20-НС/30.03.2021
Вичо Георгиев Железчев5-21-НС/30.03.2021
Недка Недялкова Йорданова5-22-НС/30.03.2021
Кязим Мехмед Али5-23-НС/30.03.2021
Антоанета Георгиева Георгиева5-24-НС/30.03.2021
Никола Ганчев Николов5-25-НС/30.03.2021
Георги Христов Георгиев5-26-НС/30.03.2021
Мария Атанасова Павлова5-27-НС/30.03.2021
Анулиран5-28-НС/30.03.2021
Гена Христова Стоилова5-29-НС/30.03.2021
Милка Господинова Желязкова5-30-НС/30.03.2021
Доника Георгиева Тотева5-31-НС/30.03.2021
Петя Петрова Султанова5-32-НС/30.03.2021
Мима Георгиева Янева5-33-НС/30.03.2021
Сийка Тодорова Николова5-34-НС/30.03.2021
Радка Стоянова Тахчиева5-35-НС/30.03.2021
Дина Пенева Димитрова5-36-НС/30.03.2021
Недка Стоянова Димова5-37-НС/30.03.2021
Иван Георгиев Тахчиев5-38-НС/30.03.2021
Екатерина Николова Кутованчева5-39-НС/30.03.2021
Петър Тодоров Вавов5-40-НС/30.03.2021
Иванка Иванова Стоянова5-41-НС/30.03.2021
Георги Христов Георгиев5-42-НС/30.03.2021
Мариана Николаева Макавеева5-43-НС/30.03.2021
Павлин Митков Наумов5-44-НС/30.03.2021
Тодор Иванов Тодоров5-45-НС/30.03.2021
Тодор Христов Стаматов5-46-НС/30.03.2021
Силвия Петрова Наумова5-47-НС/30.03.2021
Димитър Стамов Янев5-48-НС/30.03.2021
Георги Димитров Бодуров5-49-НС/30.03.2021
Румен Митков Наумов5-50-НС/30.03.2021
Таня Валентинова Братанова5-51-НС/30.03.2021
Еленка Асенова Станчева5-52-НС/30.03.2021

Календар

Решения

  • № 229-НС / 04.04.2021

    относно: Заличаване на застъпник на Коалиция „ ГЕРБ -СДС „ и промени в състави на СИК в Тридесет и първи изборен район - Ямболски при произвеждане на изборите за народни представители на 04.04.2021 година

  • № 228-НС / 04.04.2021

    относно: Промени в състави на СИК за произвеждане на изборите за народни представители на 4 април 2021 г.

  • № 227-НС / 04.04.2021

    относно: Заличаване на застъпници на Коалиция Демократична България-Обединение, КП „Обединени патриоти“ и ПП ГЕРБ и промени в състави на СИК в Тридесет и първи изборен район - Ямболски при произвеждане на изборите за народни представители на 04.04.2021 година

всички решения