• 1. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Мария Йорданова Цветкова
    • 2. Тодор Иванов Налбантов
    • 3. Емил Костадинов Попов
    • 4. Доника Панайотова Панайотова-Цонева
    • 5. Жана Павлова Борева
  • 2. НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ (ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ, ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ)
    • 1. АНА ПЕТКОВА ПЕТРОВА
    • 2. ДИЯН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ
    • 3. ИЛИЯН НИКОЛОВ АНГЕЛОВ
    • 4. ДИМО ИВАНОВ АНГЕЛОВ
    • 5. МАРИЯНА НЕДЕЛЧЕВА ВИЧЕВА
    • 6. СТЕЛА ЖИВКОВА КАРАГЬОЗОВА
    • 7. АНГЕЛ СТЕФАНОВ МИТОВ
    • 8. СТАНИМИР ГЕОРГИЕВ ЯНАКИЕВ
  • 3. Български национален съюз – НД
    • 1. Начко Обретенов Плочев
    • 2. Марина Орфей Малчева
    • 3. Анелия Ангелова Симеонова
  • 4. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. Кристиан Иванов Вигенин
    • 2. Райно Георгиев Георгиев
    • 3. Георги Динков Чалъков
    • 4. Нина Кръстева Терзиева
    • 5. Стоян Иванов Овчаров
    • 6. Койчо Тончев Койчев
    • 7. Капка Георгиева Йоргова
    • 8. Божидара Константинова Божилова
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Никола Ангелов Димитров
    • 2. Георги Стоянов Дичев
    • 3. Иван Димитров Арнаудов
    • 4. Данаил Андреев Йорданов
    • 5. Яна Мартинова Динева
    • 6. Таня Маринова Тсиолакиду
  • 6. ПП АБВ
    • 1. Антон Боянов Коджабашев
    • 2. Тошко Виолетов Вълчев
    • 3. Желязко Стоянов Дичев
    • 4. Филип Андонов Филипов
    • 5. Ангел Иванов Ангелов
    • 6. Атанас Христов Христов
    • 7. Гергана Тенева Трънкова
    • 8. Здравко Стефанов Златаров
  • 7. АТАКА
    • 1. Йордан Маринов Тодоров
    • 2. Гергана Димова Йовчева
    • 3. Красимира Иванова Колева
    • 4. Ваня Йорданова Дучева
  • 8. КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА /ПП КОД/
    • 1. Михаил Василев Вълчев
  • 9. Движение за права и свободи - ДПС
    • 1. Янко Александров Янков
    • 2. Петър Пандушев Чобанов
    • 3. Реджеб Селяхтинов Арифов
    • 4. Георги Петров Георгиев
    • 5. Юсеин Мехмедов Юсеинов
    • 6. Юсеин Хасан Ахмед
    • 7. Стойко Иванов Тодоров
    • 8. Велислава Иванова Кръстева
  • 10. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Илиян Костов Боровански
    • 2. Ивелин Ивайлов Кирилов
  • 11. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Веселин Йорданов Калановски
    • 2. Веселка Петрова Христамян
    • 3. Николай Петров Чистов
    • 4. Пламен Иванов Даракчиев
    • 5. Диман Колев Димитров
    • 6. Елена Стефанова Иванова
    • 7. Димитър Василев Брънков
    • 8. Георги Илиянов Бъчваров
  • 12. ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Женя Димитрова Илиева
    • 2. Мариян Димитров Манолов
    • 3. Димитър Стефанов Бояджиев
    • 4. Желязко Иванов Желязков
    • 5. Красимир Иванов Цветков
    • 6. Начо Вълев Драгиев
    • 7. Пламен Иванов Петков
  • 13. Движение ЗАЕДНО за промяна (Българска Социалдемокрация – Евролевица, Европейска Сигурност и Интеграция, Родолюбие 2000)
    • 1. Веселин Иванов Георгиев
    • 2. Ахмед Ахмед Али
    • 3. Георги Иванов Костадинов
    • 4. Сергей Митев Атанасов
    • 5. Ташо Мишев Ташев
    • 6. Георги Валентинов Катранджиев
    • 7. Йорданка Радиева Колева
  • 14. БНО
    • 1. Светла Петкова Драгова
    • 2. Александър Огнянов Георгиев
    • 3. Диана Христова Цветкова
    • 4. Илиан Атанасов Илчев
    • 5. Снежана Илианова Радоева
  • 15. ПП НАЦИЯ
    • 1. Александър Андреев Спасов
  • 16. ПП МИР
    • 1. Радостина Ангелова Иванова
    • 2. Александър Маринов Пеновски
    • 3. Мартин Иванов Благоев
  • 17. Граждани от Протеста
    • 1. Пейчо Димитров Касъров
    • 2. Георги Иванов Георгиев
    • 3. Петко Радоев Коруев
  • 18. ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • 1. Станчо Димитров Ставрев
    • 2. Петър Стефанов Личев
    • 3. Мими Иванова Караколева
    • 4. Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
    • 5. Стоян Петков Петков
    • 6. Милена Василева Паскова
    • 7. Теодора Георгиева Ненкова
    • 8. Пламен Павлинов Петров
  • 19. ПП Глас Народен
    • 1. Веселин Петров Червенков
  • 20. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Симеон Николов Нейчев
    • 2. Ганчо Иванов Попов
  • 21. ПП РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Георги Иванов Славов
    • 2. Димитър Ангелов Гочев
    • 3. Росица Петкова Стоева
    • 4. Николай Вълев Петров
    • 5. Диана Тонева Георгиева
    • 6. Красимир Енчев Дюлгеров
    • 7. Даниела Николаева Михайлова
    • 8. Нася Димитрова Атанасова
  • 22. ПП ПРАВОТО
    • 1. Мануел Петров Калев
    • 2. Янчо Генков Тепелиев
  • 23. ПП Благоденствие-Обединение-Градивност
    • 1. Силвия Кузова Цакова
    • 2. Сирма Нинова Георгиева
  • 24. ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ
    • 1. Недко Петков Жечев
    • 2. Недка Христова Карска
    • 3. Огнян Иванов Цонев
    • 4. Светла Господинова Христова
  • 25. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Кристина Любомирова Димитрова
    • 2. Людмила Николова Велинова
  • 26. Политическа партия  ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Даниела Колева Коларова
    • 2. Камелия Генева Димитрова
  • 27. БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)
    • 1. Мария Михайлова Георгиева
    • 2. Ваня Петрова Долушанова
    • 3. Заличен
  • 28. ГЕРБ-СДС
    • 1. Димитър Руменов Рунков
    • 2. Станислав Димитров Говедаров
    • 3. Димитър Ангелов Иванов
    • 4. Снежана Христова Делчева
    • 5. Атанас Христов Христов
    • 6. Дора Йовчева Стоянова - Костова
    • 7. Павел Георгиев Додов
    • 8. Явор Златков Брънков
  • 29. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Ивайло Ванев Вълчев
    • 2. Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова
    • 3. Александър Костадинов Илиев
    • 4. Георги Николаев Султанов
  • 30. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Димитър Николаев Димитров
    • 2. Виктория Данаилова Пенчева

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 229-НС / 04.04.2021

    относно: Заличаване на застъпник на Коалиция „ ГЕРБ -СДС „ и промени в състави на СИК в Тридесет и първи изборен район - Ямболски при произвеждане на изборите за народни представители на 04.04.2021 година

  • № 228-НС / 04.04.2021

    относно: Промени в състави на СИК за произвеждане на изборите за народни представители на 4 април 2021 г.

  • № 227-НС / 04.04.2021

    относно: Заличаване на застъпници на Коалиция Демократична България-Обединение, КП „Обединени патриоти“ и ПП ГЕРБ и промени в състави на СИК в Тридесет и първи изборен район - Ямболски при произвеждане на изборите за народни представители на 04.04.2021 година

всички решения