График за предаване на изборните книжа на СИК
ОБЩИНА ЯМБОЛ
Ани Канева – Зам.-председател на РИК
Приемане и превозване на изборните книжа и материали от сградата на общинска администрация до адресите на СИК и ПСИК на територията на Община Ямбол |
01.10.2022г. |
|
СИК № 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 и 58 ОУ "Йордан Йовков" - ул. „Тимок" № 3 СИК № 2, 8, 9 и 17 Общински детски комплекс – ул. „Търговска“ № 27
СИК № 10 и 11 Обреден комплекс - ул. "Славянска" №4
СИК № 13 ДКЦ 1 /бивша поликлиника/ - ул. "Христо Смирненски" №2
СИК № 15 Читалище „Диана"-1944 - ул. "Йордан Йовков" № 34 |
01 октомври 2022г.
13:30ч.
|
|
СИК № 14 и 40 ОУ „Кл. Охридски" - ул. „Ст. Караджа" № 72
СИК № 16 ОП „Платени зони за паркиране и общински пазари“ /бивш „Клуб за хора с увреждания“/ – ул. „Ал. Стамболийски“ № 29
СИК № 18 и 19 ПГ „В. Левски" - ул. „Цар. Ив. Александър" № 12
СИК № 20, 27, 28 и 29 Професионална техническа гимназия „Ив. Райнов" /бивш ТМТ/- ул. „Цар Иван Александър" № 42
СИК № 38 и 39 Читалище "Зора" 1945 - пл. "3ахари Стоянов" № 2
СИК № 94, 95, 96 и 97 Читалище "Пробуда" - пл. „Страшимир Кринчев" № 2
|
01 октомври 2022г.
14:00ч. |
|
СИК № 30 Професионална гимназия по икономика „Г. С. Раковски" - ул. „Пирин" № 4
СИК № 31 Зала в бивш Дом Майка и дете - ул. „Д-р Дончев" № 10
СИК № 32 Зала на Пътно управление -ул. „Д. Благоев" № 16
СИК № 33, 34, 35, 36 и 37 ОУ "П. Р. Славейков" - ул. „Янко Сакъзов"№ 8
СИК № 21 и 22 Център "Каритас" /бивша детска градина/ - ж. к. „Златен рог" № 2
СИК № 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 и 48 ОУ "Д-р П. Берон" - ул. „Кожух планина"№ 17 |
01 октомври 2022г.
14:30ч. |
|
СИК № 1, 3, 4 и 5 НУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – ул. „Хан Тервел“ № 2
СИК № 6, 12 и 59 ОУ „Хр. Смирненски" - ул. „Търговска" № 79
СИК № 7 Клуб на ул. „Срем" - ул. „Срем" № 1
СИК № 63, 64 и 65 Професионална гимназия по земеделие "Хр. Ботев" /бивш ТМСС /- ул. „Милин камък" № 6
СИК № 66 Клуб ж. к. "Хале" – ж. к. „Хале" до бл.7 |
1
01 октомври 2022г.
15:00ч. |
|
СИК № 67, 68, 69, 70 и 71 Професионална гимназия по туризъм „Алеко Константинов“ /бивш ТХВП/ - ул. „Търговска" № 85
СИК № 61, 62, 72, 73 и 74 Професионална гимназия по лека промишленост, екология и химични технологии (бивш техникум по химически технологии и системи) - ул. „Милин камък" №2
СИК № 75, 76 и 77 ОУ "Л. Каравелов" - ул. „Л. Каравелов" №49 |
01 октомври 2022г.
15:30ч. |
|
СИК № 60, 78, 79, 80, 81, 82, 83 и 84 Факултет „Техника и технологии“ към Тракийски университет – Стара Загора - ул. „Граф Игнатиев" № 38
СИК № 85, 86, 87, 88 и 91 ОУ "Н. Петрини" - ул. „Битоля" № 35
СИК № 89, 90 и 93 Професионална гимназия по строителство и геодезия, бивш техникум по строителство - ул. „Битоля" № 33
|
01 октомври 2022г.
16:00ч. |
|
СИК № 92 Квартален клуб - ул."Лом" №1
СИК № 23, 24, 25 и 26 ГПЧЕ "В. Карагьозов" - ж. к. „3латен рог" № 110
СИК № 98 Квартален клуб - ул. „П. Яворов" № 5 СИК № 99, 100 и 101 Спортно училище "Пиер дьо Кубертен" - ул. ,,Ат. Кожухаров" №1
ПСИК № 102 гр. Ямбол, ул. „Г. С. Раковски“ № 7 /сградата на Община Ямбол/
При образуване на нови СИК и/или ПСИК, следва да се спазва реда на номерацията при явяване за получаване на материалите. Членовете на новообразуваните секции да се явят в общинска администрация в 16.30 ч. |
01 октомври 2022г.
16:30ч. |
|
Община Ямбол на 02.10.2022 г. Извозване на СИК и изборните книжа от местата за гласуване до РИК в зала Диана - при подадена заявка от СИК или ПСИК след приключване на работа.
Транспорт – Таксиметров превоз |
02 октомври 2022г. след 20.00 ч. |
|
ОБЩИНА ТУНДЖА
- Първи маршрут – Нели Стоянова – член на РИК – тръгване 10:30 ч.
№ |
Населено място |
Секция № |
Час на пристигане |
График за получаване на машина |
1. |
Крумово |
024 |
12:00 |
техник – 13:10 ч. |
2. |
Генерал Инзово |
010 |
12:20 |
техник – 13:20 ч. |
3. |
Видинци |
009 |
12:40 |
|
4. |
Роза |
036,037 |
13:00 |
техник – 13:30 ч. |
5. |
Ботево |
004 |
13:30 |
техник – 13:40 ч. |
6. |
Миладиновци |
030 |
13:50 |
|
7. |
Голям манастир |
012 |
14:10 |
|
8. |
Генерал Тошево |
011 |
14:30 |
|
9. |
Скалица |
040 |
14:50 |
техник – 15:25 ч. |
10. |
Овчи кладенец |
032 |
15:10 |
|
- Втори маршрут – Красимира Атанасова – член на РИК – тръгване 10:30 ч.
№ |
Населено място |
Секция/ ПСИК № |
Час на пристигане |
График за получаване на машина |
1. |
Каравелово |
021 |
12:00 |
|
2. |
Сламино |
041 |
12:15 |
|
3. |
Робово |
035 |
12:30 |
|
4. |
Асеново |
001 |
12:50 |
|
5. |
Симеоново |
039 |
13:10 |
|
6. |
Челник |
049 |
13:30 |
|
7. |
Победа |
034 |
13:50 |
техник – 14:40 ч. |
8. |
Калчево |
020, 050* |
14:10 |
техник – 14:30 ч. |
9. |
Козарево |
022 |
14:30 |
техник – 14:20 ч. |
10. |
Стара река |
042 |
14:45 |
|
Забележка: * ПСИК
- Трети маршрут – Емилия Марчева – член на РИК – тръгване 10:30 ч.
№ |
Населено място |
Секция/ ПСИК № |
Час на пристигане |
График за получаване на машина |
1. |
Кукорево |
025,026 |
11:45 |
техник – 12:10 ч., 12:20 ч. |
2. |
Тенево |
043,044 |
12:20 |
техник – 12:20 ч., 12:30 ч. |
3. |
Маломир |
027 |
13:00 |
техник – 12:45 ч. |
4. |
Драма |
015 |
13:30 |
|
5. |
Дряново |
016 |
13:50 |
|
6. |
Коневец |
023,051* |
14:20 |
|
7. |
Окоп |
033 |
15:00 |
техник – 14:30 ч. |
8. |
Ханово |
047 |
15:20 |
техник – 14:40 ч. |
Забележка: * ПСИК
- Четвърти маршрут – Снежана Енчева – член на РИК – тръгване 10:30 ч.
№ |
Населено място |
Секция/ ПСИК № |
Час на пристигане |
График за получаване на машина |
1. |
Завой |
017 |
12:00 |
техник – 12:55 ч. |
2. |
Веселиново |
008 |
12:20 |
техник – 13:05 ч. |
3. |
Търнава |
045 |
12:50 |
|
4. |
Чарган |
048 |
13:10 |
техник – 14:00 ч. |
5. |
Могила |
031 |
13:30 |
техник – 14:10 ч. |
6. |
Кабиле |
019 |
14:00 |
техник – 14:30 ч. |
7. |
Дражево |
014 |
14:20 |
техник – 14:40 ч. |
8. |
Хаджидимитрово |
046 |
14:40 |
техник – 15:00 ч. |
9. |
Община „Тунджа“ |
052* |
15:00 |
|
Забележка: * ПСИК
- Пети маршрут – Яна Първанова – Секретар на РИК – тръгване 10:30 ч.
№ |
Населено място |
Секция № |
Час на пристигане |
График за получаване на машина |
1. |
Меден кладенец |
028 |
12:00 |
|
2. |
Савино |
038 |
12:20 |
|
3. |
Межда |
029 |
12:40 |
|
4. |
Златари |
018 |
13:00 |
|
5. |
Гълъбинци |
013 |
13:20 |
|
6. |
Бояджик |
006,007 |
13:40 |
техник – 14:50 ч. |
7. |
Болярско |
005 |
14:10 |
|
8. |
Безмер |
002,003 |
14:30 |
техник – 14:10 ч.; 14:20 ч. |
ОБЩИНА ЕЛХОВО
Направление |
Секция № |
Час |
Ангел Ангелов – член на РИК |
|
|
08.45 ч. тръгване Елхово - гр.Ямбол 09.30 - 10.00 ч. товарене |
от гр.Ямбол
|
|
1. Ямбол - Лалково предаване |
020 |
10.00 - 10.40 10.40 - 11.00 |
2. Лалково - Голям Дервент предаване Раздел |
019 |
11.00 -11.10 11.10 -10.30 |
3. Голям Дервент - Раздел предаване |
018 |
11.30 -11.40 11.40 -12.00 |
4. Раздел - Чернозем предаване |
016 |
12.00 -12.10 12.10 -12.30 |
5. Чернозем - Маломирово/Славейково предаване |
017 |
12.30 -12.35 12.35 -12.55 |
6. Маломирово/Славейково / - Добрич предаване |
015 |
12.55 -13.00 13.00 -13.20 |
7. Добрич - Жребино предаване |
014 |
13.20 -13.30 13.30 -13.50 |
8. Жребино - Борисово предаване |
013 |
13.50 -14.00 14.00 -14.40 |
9. Борисово - Бояново /Стройно / предаване |
012 |
14.20 -14.30 14.30 -14.50 |
10. Бояново – Елхово
|
|
14.50 -15.00 |
Милко Димитров – Зам.-председател на РИК
|
|
|
08.45 ч. тръгване Елхово - гр.Ямбол 09.30 - 10.00 ч. товарене |
от гр.Ямбол |
|
1. Ямбол - Кирилово предаване |
021 |
10.00 - 10.30 10.30 - 10.50 |
2. Кирилово - Трънково предаване |
025 |
10.50 - 11.00 11.00-11.20 |
3.Трънково - Мелница/М.Кирилово/ предаване |
027 |
11.20-11.35 11.35-11.55 |
4. Мелница /М.Кирилово/ - Вълча Поляна |
029 |
11.55-12.05 12.05-12.25 |
5. Вълча Поляна - Лесово предаване |
028 |
12.25 -12.35 12.35-12.55 |
6. Лесово - Гранитово предаване |
026 |
12.55 -13.05 13.05-13.25 |
7. Гранитово - Малък Манастир предаване |
24 |
13.25-13.40 13.40-14.00 |
8. Малък Манастир - Пчела предаване |
023 |
14.00-14.05 14.05-14.25 |
9. Пчела - Изгрев
|
022 |
14.25-14.30 14.30-14.50 |
10. Изгрев - Елхово |
|
14.50-15.00 |
Ангел Ангелов – Член на РИК |
|
|
15.00 – 15.40 |
почивка |
гр.Елхово |
1. Клуб на пл.”Хр.Ботев” №4 |
002 |
15.40 - 16.00 |
2.Читалище “Развитие” |
001 |
16.00 - 16.20 |
3. Читалище “Развитие” |
003 |
16.20 - 16.40 |
3 Клуб на ул.”Ал.Стамболийски” № 66. |
006 |
16.40 - 17.00 |
4. ОУ”Св.св.К.Методий” входа към ул.”Ал.Стамболийски” |
004 |
17.00 - 17.20 |
2.Клуб на пенсионера на ул.”Търговска” № 61
|
005 |
17.20 - 17.40 |
Милко Димитров – Зам.-председател на РИК |
|
|
15.00 – 15.40 |
почивка |
гр.Елхово |
1.Клуб на ул.”Ангел Вълев” № 56 |
007 |
15.40 - 16.00 |
2. Клуб на ул.”Марица”14 |
011 |
16.00 - 16.20 |
3.ОУ “Св. П.Хилендарски” |
008 |
16.20 - 16.40 |
4.ОУ “Св. П.Хилендарски” |
009 |
16.40 - 17.00 |
5.ОУ “Св. П.Хилендарски” |
010 |
17.00 - 17.20 |
6. МБАЛ-при образуване |
031 |
17.20 - 17.40 |
7.следствен арест |
030 |
17.40 -18.00 |
ОБЩИНА СТРАЛДЖА
І- во НАПРАВЛЕНИЕ-01.10.2022Г.
Данаил Йорданов – Член на РИК
|
Секция № |
Населено място |
Час |
312200009 |
С. Атолово |
10,00 |
312200021 |
С. Маленово |
10,20 |
312200023 |
С. Палаузово |
10,50 |
312200016 |
С. Иречеково |
11,15 |
312200013 |
С. Джинот |
11,35 |
312200029 |
С. Чарда |
12,00 |
312200014 |
С. Зимница |
12,30 |
312200015 |
С. Зимница |
12,45 |
312200019 |
С. Лозенец |
13,20 |
312200001 |
гр. Стралджа |
14,00 |
312200002 |
гр. Стралджа |
14,15 |
312200003 |
гр. Стралджа |
14,30 |
312200004 |
гр. Стралджа |
14,50 |
312200007 |
гр. Стралджа |
15,00 |
312200005 |
гр. Стралджа |
15,20 |
312200006 |
гр. Стралджа |
15,40 |
312200011 |
С. Воденичане |
16,00
|
ІІ- ро НАПРАВЛЕНИЕ-01.10.2022Г.
Спасин Карайчев – Член на РИК |
Секция № |
Населено място |
Час |
312200022 |
С. Недялско |
10,15 |
312200020 |
С. Люлин |
10,45 |
312200010 |
С. Богорово |
11,20 |
312200026 |
С. Първенец |
12,00 |
312200025 |
С. Правдино |
12,45 |
312200012 |
С. Войника |
13,30 |
312200028 |
С. Тамарино |
14,15 |
312200027 |
С. Саранско |
14.30 |
312200017 |
С. Каменец |
15,00 |
312200018 |
С. Леярово |
15,20 |
312200024 |
С. Поляна |
15,50 |
312200008 |
С. Александрово |
16,10 |
!Часовете посочени в транспортната схема са индикативни. Възможно е отклонение от 30 мин. Напомняме, че СИК има задължение за подготовка на изборното помещение и следва да се яви преди часът, посочен за предаване на материалите.
ОБЩИНА БОЛЯРОВО
І – во направление: Георги Георгиев – Член на РИК
- 01 СИК Болярово / Профсъюзен дом / - 11,00 ч. до 11,20 ч.
- ПСИК /подвижна/- Болярово –11,20 ч. до 11,40 ч.
- Златиница – 11,50 ч. до 12,10 ч.
- Мамарчево – 12,20 ч. до 12,40 ч.
- Малко Шарково – 12,50 ч. до 13,10 ч.
- Воден – 13,30 ч. до 13,50 ч.
- Странджа – 14,00 ч. до 14,20 ч.
- Крайново – 14,30 ч. до 14,50 ч.
- Шарково – 15,20 ч. до 15,40 ч.
- Ситово – 15,50 ч. до 16,10 ч.
Час на пристигане обратно в гр. Болярово – 16,30 часа
ІІ – ро направление: Димитър Събев – Член на РИК
- Ружица – 11,00 ч.- 11,20 ч.
- Вълчи извор – 11,30 ч. до 11,50 ч.
- Горска поляна – 12,00 ч. до 12,20 ч.
- Голямо Крушево – 12,40 ч. до 13,00 ч.
- Оман – 13,20 ч. до 13,40 ч.
- Денница – 13,50 ч. до 14,10 ч.
- Камен връх – 14,20 ч. до 14,40 ч.
- Дъбово – 14,50 ч. до 15,10 ч.
- Попово – 15,20 ч. до 15,40 ч.
- Стефан Караджово – 15,50 ч. до 16,10 ч.
- 02 СИК Болярово /СУ”Д-р П. Берон”/ - – 16,20 ч. до 16,30 ч.