• 1. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Петър Пандушев Чобанов
    • 2. Гроздан Георгиев Грозев
    • 3. Хатидже Мехмедова Георгиева
    • 4. Димитър Динков Колев
    • 5. Мехмед Ахмедов Алиев
    • 6. Юсеин Мехмедов Юсеинов
    • 7. Иван Господинов Минчев
    • 8. Недялко Петков Лазаров
  • 2. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Найден Тотев Найденов
    • 2. Полина Атанасова Паньова-Билик
  • 3. БНО
    • 1. Александър Иванов Атанасов
    • 2. Димитър Иванов Димитров
    • 3. Ивайло Николаев Пешев
  • 4. ПП Национално движение Единство
    • 1. Ахмед Ахмед Али
    • 2. Христо Генчев Георгиев
    • 3. Гюнай Мехмедов Ахмедов
  • 5. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Мария Йорданова Цветкова
    • 2. Емил Костадинов Попов
    • 3. Доника Панайотова Панайотова-Цонева
    • 4. Георги Иванов Янузов
    • 5. Калина Михова Манева
    • 6. Венцислав Сивелинов Сивов
  • 6. Коалиция Справедлива България
    • 1. Тотко Найденов Стоянов
    • 2. Сашко Димов Кунев
  • 7. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Боян Николов Павлов
  • 8. НФСБ
    • 1. Вълкан Михайлов Вълканов
    • 2. Мариян Василев Дучев
    • 3. Мира Рашкова Атанасова
    • 4. Димитрийка Петкова Лалова
    • 5. Адиел Радославова Илиева
  • 9. Продължаваме Промяната
    • 1. Мирослав Николаев Иванов
    • 2. Георги Петров Стефанов
    • 3. Радостина Панайотова Драгнева-Томова
    • 4. Димитър Валентинов Загоров
    • 5. Цветомира Атанасова Гицова
    • 6. Здравко Илчев Янчев
    • 7. Момчил Иванов Иванов
  • 10. МИР
    • 1. Станимир Петров Кескинов
    • 2. Радостина Ангелова Иванова
    • 3. Недко Георгиев Тагарев
    • 4. Тереза Витанова Вълчева
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Виктор Пламенов Ташков
    • 2. Иван Пламенов Панов
    • 3. Михаил Василев Вълчев
  • 12. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Атанас Колев Атанасов
    • 2. Георги Янев Георгиев
  • 13. ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Диян Тодоров Георгиев
    • 2. Димитър Колев Георгиев
    • 3. Петко Радостинов Стоянов
  • 14. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Никола Ангелов Димитров
    • 2. Георги Стоянов Дичев
    • 3. Иван Димитров Арнаудов
    • 4. Таня Маринова Тсиолакиду
    • 5. Цветан Валентинов Джуров
    • 6. Стратия Тодоров Колев
    • 7. Ангел Стефанов Митов
  • 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Евгени Господинов Господинов
    • 2. Огнян Илиев Владимиров
    • 3. Стефан Тотев Стоянов
    • 4. Тодор Андонов Тодоров
    • 5. Димитър Иванов Андреев
    • 6. Сийка Колева Николова
    • 7. Стойчо Георгиев Георгиев
    • 8. Стоян Стефанов Трашлиев
  • 16. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Начко Обретенов Плочев
    • 2. Елиана Андонова Бонева
    • 3. Мартин Иво Илиев
    • 4. Петър Викторов Иванов
  • 17. ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Мими Иванова Караколева
    • 2. Добромира Полименова Полименова
    • 3. Динка Добрева Желязкова
    • 4. Красимир Костов Костов
    • 5. Теодора Георгиева Ненкова
    • 6. Даниел Атанасов Иванов
    • 7. Светослава Красимирова Михайлова-Колева
    • 8. Цветан Любомиров Цонев
  • 18. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Златин Михайлов Терзиев
    • 2. Николай Божидаров Захариев
  • 19. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова
    • 2. Тихомир Иванов Димитров
    • 3. Антон Станимиров Станев
    • 4. Валентин Георгиев Христов
    • 5. Христо Тихомиров Дреков
    • 6. Красен Станимиров Бунарджиев
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Генка Атанасова Полякова
    • 2. Михаил Иванов Минков
  • 22. ПРАВОТО
    • 1. Николай Димитров Николов
  • 23. НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Димитър Александров Александров
    • 2. Величка Димитрова Николаева
    • 3. Йордан Славов Георгиев
  • 24. ГЕРБ-СДС
    • 1. Димитър Ангелов Иванов
    • 2. Снежана Христова Делчева
    • 3. Николай Костов Костадинов
    • 4. Мартин Михайлов Петков
    • 5. Иван Парушев Митев
    • 6. Диляна Кръстева Ставрева
    • 7. Мирослав Георгиев Козарев
    • 8. Станчо Кирилов Стоименов
  • 25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Веселин Йорданов Калановски
    • 2. Диляна Тодорова Тодорова
    • 3. Димитър Василев Брънков
    • 4. Бойко Стойчев Пенков
    • 5. Елена Стефанова Иванова
  • 26. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Иван Костадинов Станков
    • 2. Милена Иванова Стефанова
    • 3. Атанас Ивайлов Атанасов
    • 4. Георги Минков Минков
    • 5. Аско Илианов Радоев
    • 6. Катя Николова Атанасова
    • 7. Илиан Радоев Щерянов
    • 8. Заличен
  • 27. АТАКА
    • 1. Волен Николов Сидеров
    • 2. Иван Георгиев Илиев
    • 3. Рачо Илиев Андреев
    • 4. Велко Николаев Иванов
    • 5. Мариян Николов Михайлов
  • 28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Кристиан Иванов Вигенин
    • 2. Нели Петрова Славова
    • 3. Красимир Георгиев Кръстев
    • 4. Иван Димитров Митев
    • 5. Драгоя Димитров Драгоев
    • 6. Пламен Георгиев Димитров
    • 7. Галина Колева Георгиева
    • 8. Георги Михалев Василев
  • 29. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Женя Димитрова Илиева
    • 2. Мариян Димитров Манолов
    • 3. Цветан Ангелов Андрейчев
    • 4. Красимир Иванов Цветков
    • 5. Пламен Иванов Петков
    • 6. Желязко Иванов Желязков
    • 7. Румен Димов Проданов

Календар

Решения

  • № 82-НС / 28.09.2022

    относно: Промени в състави на СИК на ПП „ ВЪЗРАЖДАНЕ“ на територията на общините Ямбол, Тунджа и Елхово в Тридесет и първи изборен район-Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

  • № 81-НС / 28.09.2022

    относно: Определяне на лица, привлечени като специалисти-технически сътрудници към Районна избирателна комисия Ямбол за подпомагане на РИК в предизборния и изборния ден, при произвеждане на избори за народни представители на 02 октомври 2022г.

  • № 80-НС / 28.09.2022

    относно: Определяне на реда за предаване на секционни протоколи Приложение № 84-НС-кр от изборните книжа при произвеждане на изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г., при възникване на непреодолими външни обстоятелства, свързани с машинното гласуване, както и за определяне на реда за предаване от СИК/ПСИК на РИК на сгрешен при попълването му протокол с резултатите от гласуването и получаване на нов протокол при произвеждане на изборите за народни представители на 2 октомври 2022 г.

всички решения