• 1. Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА, ПП ЕВРОПЕЙСКА СИГУРНОСТ И ИНТЕГРАЦИЯ, ПП РОДОЛЮБИЕ 2000)
    • 1. Ивайло Тодоров Тодоров
    • 2. Теодор Иванов Иванов
    • 3. Цветелин Петков Петров
    • 4. Драгомир Роев Демирев
    • 5. Ина Генчева Илчева
    • 6. Сезгин Давудов Караисмаилов
  • 2. ПП СВОБОДА
    • 1. Стефка Петрова Стоянова
    • 2. Димитър Динков Колев
    • 3. Димитър Александров Александров
  • 3. Български национален съюз – НД
    • 1. Начко Обретенов Плочев
    • 2. Марина Орфей Малчева
    • 3. Елиана Андонова Бонева
    • 4. Георги Бойков Ленков
  • 4. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Кристиан Иванов Вигенин
    • 2. Райно Георгиев Георгиев
    • 3. Владимир Георгиев Стоев
    • 4. Стоян Иванов Овчаров
    • 5. Здравко Стефанов Златаров
    • 6. Койчо Тончев Койчев
    • 7. Нина Ганкова Недялкова
    • 8. Красимира Петрова Юрукова-Стоянова
  • 5. ГЕРБ-СДС
    • 1. Димитър Ангелов Иванов
    • 2. Станислав Димитров Говедаров
    • 3. Атанас Христов Христов
    • 4. Дора Йовчева Стоянова-Костова
    • 5. Волен Дичков Дичев
    • 6. Снежана Христова Делчева
    • 7. Станчо Кирилов Стоименов
    • 8. Николай Костов Костадинов
  • 6. ПП АТАКА
    • 1. Гергана Димова Йовчева
    • 2. Красимира Иванова Колева
    • 3. Ваня Йорданова Дучева
  • 7. Движение за права и свободи - ДПС
    • 1. Петър Пандушев Чобанов
    • 2. Георги Петров Георгиев
    • 3. Реджеб Селяхтинов Арифов
    • 4. Кирил Иванов Стоилов
    • 5. Юсеин Мехмедов Юсеинов
    • 6. Юсеин Хасан Ахмед
    • 7. Стойко Иванов Тодоров
    • 8. Силвия Димитрова Желева
  • 8. ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • 1. Станчо Димитров Ставрев
    • 2. Петър Стефанов Личев
    • 3. Мими Иванова Караколева
    • 4. Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
    • 5. Стоян Петков Петков
    • 6. Пламен Павлинов Петров
    • 7. Христо Димитров Иванов
    • 8. Пламена Стоянова Парапанова
  • 9. ПП МИР
    • 1. Радостина Ангелова Иванова
    • 2. Милена Стоянова Стоянова
    • 3. Георги Милчев Георгиев
    • 4. Виктор Георгиев Атанасов
  • 10. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Донка Вълева Вълева
    • 2. Петьо Панайотов Петков
    • 3. Пею Стоянов Вълков
  • 11. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Никола Ангелов Димитров
    • 2. Георги Стоянов Дичев
    • 3. Иван Димитров Арнаудов
    • 4. Данаил Андреев Йорданов
    • 5. Яна Мартинова Динева
    • 6. Таня Маринова Тсиолакиду
  • 13. БРИГАДА
    • 1. Станимир Димитров Марковски
    • 2. Орлин Атанасов Добрев
  • 14. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Боян Николов Павлов
  • 15. ГРАЖДАНСКА ПЛАТФОРМА БЪЛГАРСКО ЛЯТО
    • 1. СВЕТЛА ПЕТКОВА ДРАГОВА
    • 2. СНЕЖАНА ИЛИАНОВА РАДОЕВА
    • 3. ИВЕЛИН РУСКОВ ДИМИТРОВ
    • 4. ЖАКЛИН ДИАНОВА ГЕОРГИЕВА
    • 5. ИВАН СТОЯНОВ СТОЯНОВ
    • 6. ПЕТЪР ДИНКОВ ГАНЕВ
    • 7. МИТКО НЕДЯЛКОВ НЕДЯЛКОВ
    • 8. НАДЖИЕ АХМЕД ХАСАНОВА
  • 16. БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ
    • 1. Боян Йорданов Кулев
    • 2. Недка Христова Карска
    • 3. Емил Костадинов Попов
    • 4. Михаела Иванова Михайлова
    • 5. Недко Петков Жечев
    • 6. Илтер Мухидинов Хилмиев
    • 7. Николай Павлов Почеканов
    • 8. Димитър Цонков Димитров
  • 17. ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА
    • 1. Женя Димитрова Илиева
    • 2. Румен Димов Проданов
    • 3. Димитър Стефанов Бояджиев
    • 4. Желязко Иванов Желязков
    • 5. Красимир Иванов Цветков
    • 6. Пламен Иванов Петков
  • 18. ПП Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Георги Йорданов Куртелов
    • 2. Атанас Андреев Пехливанов
    • 3. Евтим Станчев Клисарски
    • 4. Георги Христов Гечев
    • 5. Демир Михайлов Павлов
  • 19. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
    • 1. Илия Тенев Тодоров
    • 2. Петко Георгиев Найденов
    • 3. Донка Ангелова Калъпова
    • 4. Белин Марков Белев
    • 5. Митко Василев Димитров
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Ирина Павлова Андонова
    • 2. Илиян Ефремов Илиев
  • 21. ПП РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Красимир Енчев Дюлгеров
    • 2. Диана Тонева Георгиева
    • 3. Николай Вълев Петров
    • 4. Нася Димитрова Атанасова
    • 5. Даниела Николаева Михайлова
    • 6. Глориан Динков Георгиев
    • 7. Андриян Христов Обретенов
    • 8. Дилян Евелинов Едрев
  • 22. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова
    • 2. Мария Цветанова Петрова
    • 3. Георги Николаев Султанов
    • 4. Антон Станимиров Станев
    • 5. Ивайло Андонов Димов
  • 23. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Веселин Йорданов Калановски
    • 2. Веселка Петрова Христамян
    • 3. Николай Петров Чистов
    • 4. Димитър Василев Брънков
    • 5. Диман Колев Димитров
    • 6. Елена Стефанова Иванова
    • 7. Стоян Желязков Стоянов
    • 8. Георги Илиянов Бъчваров

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 162-НС / 11.07.2021

    относно: Приемане на резултати от секционeн протокол на СИК при сработени контроли в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане изборите за народни представители на 11 юли 2021г.

  • № 161-НС / 11.07.2021

    относно: Приемане на резултати от секционни протоколи на СИК при сработени контроли в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане изборите за народни представители на 11 юли 2021г.

  • № 160-НС / 11.07.2021

    относно: Продължаване гласуването в СИК 310700002 с хартиени бюлетини в Тридесет и първи изборен район-Ямболски при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021г.

всички решения