Публичен регистър на застъпниците по кандидатски листи

Избори за членове на Европейския парламент 2019

КП Коалиция за България

Собствено, бащино и фамилно име на регистрирани застъпници№ на удостоверение
Пламена Тодорова Петрова2-1/20.05.2019
Сийка Тодорова Николова2-2/20.05.2019
Силвия Живкова Ангелова2-3/20.05.2019
Георги Димитров Бодуров2-4/20.05.2019
Любомир Вълков Парашкевов2-5/20.05.2019
Стефана Петрова Кичева2-6/20.05.2019
Петър Тодоров Вавов2-7/20.05.2019
Пена Димитрова Драганова2-8/20.05.2019
Станка Христова Молдуванова2-9/20.05.2019
Елена Христова Михалева2-10/20.05.2019
Росица Георгиева Димитрова2-11/20.05.2019
Атанас Йорданов Атанасов2-12/20.05.2019
Мими Панайотова Панева2-13/20.05.2019
Атанаска Стоянова Ангелова2-14/20.05.2019
Драгомир Иванов Димитров2-15/20.05.2019
Руска Димова Танева2-16/20.05.2019
Мария Христова Пехливанова- Николова2-17/20.05.2019
Недка Стоянова Димова2-18/20.05.2019
Гергана Димитрова Петрова2-19/20.05.2019
Минка Илиева Кънева2-20/20.05.2019
Надя Демирева Радкова2-21/20.05.2019
Аглика Атанасова Станева2-22/20.05.2019
Светлан Митев Данев2-23/20.05.2019
Иван Ангелов Коточев2-24/20.05.2019
Таня Ангелова Бончева2-25/20.05.2019
Златка Краева Иванова2-26/20.05.2019
Николай Найденов Доков2-27/20.05.2019
Кристина Стефанова Живкова2-28/20.05.2019
Любомир Михайлов Керемедчиев2-29/20.05.2019
Дарина Стоянова Минчева2-30/20.05.2019
Асен Димитров Иванов2-31/20.05.2019
Стоян Русков Йорданов2-32/20.05.2019
Виолета Видева Симеонова2-33/20.05.2019
Николай Боянов Колев2-34/20.05.2019
Димитър Веселинов Енев2-35/20.05.2019
Екатерина Николова Кутованчева2-36/20.05.2019
Кънчо Тодоров Монев2-37/20.05.2019
Стоянка Русева Василева2-38/20.05.2019
Лена Стефанова Ганчева2-39/20.05.2019
Иван Минчев Иванов2-40/20.05.2019
Стоян Георгиев Дончев2-41/20.05.2019
Радка Илиева Стоянова2-42/20.05.2019
Станка Колева Серафимова2-43/20.05.2019
Живка Стоянова Димова2-44/20.05.2019
Янко Стоянов Русев2-45/20.05.2019
Янчо Карев Петков2-46/20.05.2019
Калинка Ташева Геренова2-47/20.05.2019
Румяна Маринова Иванова2-48/20.05.2019
Пенка Банова Алексиева2-49/20.05.2019
Игнат Георгиев Цаков2-50/20.05.2019
Дамян Николов Йондов2-51/20.05.2019
Кръстьо Петров Кръстев2-52/20.05.2019
Мария Стоянова Стоянова2-53/20.05.2019
Атанас Вълчев Атанасов2-54/20.05.2019
Татяна Петрова Панайотова2-55/20.05.2019
Минка Динева Костадинова2-56/20.05.2019
Иван Колев Иванов2-57/20.05.2019
Гинка Георгиева Милкова2-58/20.05.2019
Петър Димитров Серафимов2-59/20.05.2019
Петър Господинов Атанасов2-60/20.05.2019
Динчо Иванов Динев2-61/20.05.2019
Ангел Иванов Ангелов2-62/20.05.2019
Валентин Начев Драгиев2-63/20.05.2019
Димо Иванов Стоянов2-64/20.05.2019
Станислав Енчев Петров2-65/20.05.2019
Николина Атанасова Михайлова2-66/20.05.2019
Нели Янева Атанасова2-67/20.05.2019
Ивана Дичкова Стойчева2-68/20.05.2019
Иван Енчев Стамов2-69/20.05.2019
Димитър Василев Димитров2-70/20.05.2019
Иван Костадинов Стоев2-71/20.05.2019
Павлина Жекова Жекова2-72/20.05.2019
Петър Илиев Жечков2-73/20.05.2019
Емилия Павлова Павлова2-74/20.05.2019
Румяна Йорданова Колева2-75/20.05.2019
Милена Димова Ройдева2-76/20.05.2019
Стоян Данев Стоянов2-77/20.05.2019
Иванка Христова Василева2-78/20.05.2019
Петя Петрова Султанова2-79/20.05.2019
Стоянка Кирова Михова2-80/20.05.2019
Таня Димитрова Зотова2-81/20.05.2019
Марияна Стоянова Христова2-82/20.05.2019
Димитър Колев Владев2-83/20.05.2019
Пеньо Георгиев Ангелов2-84/20.05.2019
Милена Стоянова Славова - Вълчева2-85/20.05.2019
Мария Христова Кичукова2-86/20.05.2019
Йовка Георгиева Стоянова2-87/20.05.2019
Димитър Ангелов Гайдаров2-88/20.05.2019
Виолета Иванова Люцканова2-89/20.05.2019
Стефан Атанасов Атанасов2-90/20.05.2019
Албена Добрева Илиева2-91/20.05.2019
Васил Иванов Стоянов2-92/20.05.2019
Димитър Георгиев Войводов2-93/20.05.2019
Елена Пенева Николова2-94/20.05.2019
Зюмбюла Минчева Николова2-95/20.05.2019
Стоянка Добрева Димова2-96/20.05.2019
Кольо Христов Иванов2-97/20.05.2019
Тодор Стоянов Атанасов2-98/20.05.2019
Янка Добрева Атанасова2-99/20.05.2019
Станьо Стоянов Станев2-100/20.05.2019
Маргарита Атанасова Йовчева2-101/20.05.2019
Виктория Спасова Вълева2-102/20.05.2019
Георги Христов Георгиев2-103/20.05.2019
Недка Недялкова Йорданова2-104/20.05.2019
Минко Димитров Кабаков2-105/20.05.2019
Костадин Пасков Костов2-106/22.05.2019
Кирил Панков Панев2-107/22.05.2019
Иванина Стоянова Стоянова2-108/22.05.2019
Кристиян Димитров Ников2-109/22.05.2019
Антон Николаев Петров2-110/22.05.2019
Стоян Динков Койнов2-111/22.05.2019
Борис Атанасов Борисов2-112/22.05.2019
Николай Георгиев Георгиев2-113/22.05.2019
Иван Галинов Атанасов2-114/22.05.2019
Георги Динков Динев2-115/22.05.2019
Радостина Георгиева Хорева2-116/22.05.2019
Жана Илиева Димитрова2-117/22.05.2019
Господин Живков Господинов2-118/22.05.2019
Мариела Вачкова Вачкова2-119/22.05.2019
Стоян Ганчев Иванов2-120/22.05.2019
Симона Петрова Иванова2-121/22.05.2019
Радка Петкова Гичева2-122/22.05.2019
Дечка Йорданова Шарлопова2-123/22.05.2019
Милена Димитрова Господинова2-124/22.05.2019
Гинка Динева Панайотова2-125/22.05.2019

Календар

Решения

  • № 141-ЕП / 26.05.2019

    относно: Жалба от състава на СИК № 312600030 против действията по време на изборния процес и самоволното напускане на комисията при провеждане на избори за членове на Европейски Парламент от Република България на 26.05.2019г.

  • № 140-ЕП / 26.05.2019

    относно: Сигнал от КТВ „Диана кабел“ гр. Ямбол за поставени агитационни материали в района на секции № № 94, 95, 96, 97 и № 98 на територията на община Ямбол в нарушение на ИК в изборния ден

  • № 139-ЕП / 26.05.2019

    относно: промяна в състав на СИК на територията на общините Ямбол, Болярово, Тунджа, Стралджа и Елхово в Тридесет и първи изборен район - Ямболски за провеждане на изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.

всички решения