• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Женя Димитрова Илиева
    • 2. Мариян Димитров Манолов
    • 3. Красимир Иванов Цветков
    • 4. Димитър Стефанов Бояджиев
    • 5. Пламен Иванов Петков
    • 6. Желязко Иванов Желязков
    • 7. Румен Димов Проданов
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Вълкан Михайлов Вълканов
    • 2. Мариян Василев Дучев
    • 3. Заличен
    • 4. Михаела Иванова Михайлова
    • 5. Димитър Цонков Димитров
    • 6. Стефан Димов Хубенов
    • 7. Недка Христова Карска
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Никола Ангелов Димитров
    • 2. Георги Стоянов Дичев
    • 3. Иван Димитров Арнаудов
    • 4. Данаил Андреев Йорданов
    • 5. Яна Мартинова Динева
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. Красимир Енчев Дюлгеров
    • 2. Петко Георгиев Найденов
    • 3. Диана Тонева Георгиева
    • 4. Глориан Динков Георгиев
    • 5. Бойка Добринова Добрева
    • 6. Дилян Евелинов Едрев
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Благой Боянов Петревски
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Катя Николова Атанасова
    • 2. Тодор Кирилов Андонов
    • 3. Атанас Чанков Минков
    • 4. Мехмед Ахмедов Мехмедов
    • 5. Стоил Славчев Илиев
  • 11. АТАКА
    • 1. Красимира Иванова Колева
    • 2. Гергана Димова Йовчева
    • 3. Ваня Йорданова Дучева
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Харутюн Аракел Бохосян
    • 2. Вера Александрова Минчева
    • 3. Десислав Генов Генчев
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Милен Костов Костов
    • 2. Диляна Димчева Димова
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Петър Пандушев Чобанов
    • 2. Хатидже Мехмедова Георгиева
    • 3. Георги Петров Георгиев
    • 4. Реджеб Селяхтинов Арифов
    • 5. Юсеин Хасан Ахмед
    • 6. Мартин Петков Петков
    • 7. Стойко Иванов Тодоров
    • 8. Силвия Димитрова Желева
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. Ваня Савова Георгиева
    • 2. Пеньо Стефанов Минчев
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Мария Йорданова Цветкова
    • 2. Доника Панайотова Панайотова-Цонева
    • 3. Михаил Иванов Петров
    • 4. Калина Михова Манева
    • 5. Георги Иванов Янузов
  • 22. БНО
    • 1. Стоян Иванов Тодоров
    • 2. Кирил Павлинов Пежгорски
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. Каприел Харутюнов Папазян
    • 2. Даниела Колева Овчарова
    • 3. Огнян Иванов Цонев
    • 4. Анжелина Тенчева Димитрова
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова
    • 2. Александър Стайков Марков
    • 3. Милен Митков Петров
    • 4. Михаел Чавдаров Рогачев
    • 5. Владимир Красимиров Тимев
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Мирослав Николаев Иванов
    • 2. Михал Григоров Камбарев
    • 3. Таня Петрова Павлова
    • 4. Антон Русков Шиков
    • 5. Деница Димитрова Хаджииванова
    • 6. Христо Колев Христов
    • 7. Момчил Иванов Иванов
  • 26. Партия МИР
    • 1. Радостина Ангелова Иванова
    • 2. Мартин Иванов Благоев
    • 3. Виктор Георгиев Атанасов
    • 4. Милена Стоянова Стоянова
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Атанас Райков Райков
    • 2. Георги Янчев Кралев
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Начко Обретенов Плочев
    • 2. Елиана Андонова Бонева
    • 3. Стефан Митков Стоев
    • 4. Петър Димитров Цветков
    • 5. Латинка Петрова Суева
    • 6. Заличен
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Боян Николов Павлов
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Веселин Йорданов Калановски
    • 2. Веселка Петрова Христамян
    • 3. Диман Колев Димитров
    • 4. Димитър Василев Брънков
    • 5. Даниела Стоянова Божинова
    • 6. Елена Стефанова Иванова
    • 7. Пламен Илиев Стойков
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Минчо Викторов Спасов
    • 2. Станчо Димитров Ставрев
    • 3. Петър Стефанов Личев
    • 4. Мими Иванова Караколева
    • 5. Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
    • 6. Стоян Петков Петков
    • 7. Митко Стефанов Петров
    • 8. Теодора Георгиева Ненкова
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Димитър Ангелов Иванов
    • 2. Снежана Христова Делчева
    • 3. Атанас Христов Христов
    • 4. Станислав Димитров Говедаров
    • 5. Дора Йовчева Стоянова-Костова
    • 6. Юлия Атанасова Маджарова-Недялкова
    • 7. Мартин Михайлов Петков
    • 8. Мирослав Георгиев Козарев
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Кристиан Иванов Вигенин
    • 2. Пенка Георгиева Илиева
    • 3. Владимир Георгиев Стоев
    • 4. Стоян Иванов Овчаров
    • 5. Здравко Стефанов Златаров
    • 6. Йордан Койчев Йорданов
    • 7. Недялка Стоянова Петкова
    • 8. Милен Димитров Димов
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Рослав Николаев Колев
    • 2. Ренета Филипова Стоянова
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Георги Йорданов Куртелов
    • 2. Евгения Пламенова Гергова
    • 3. Добрин Стефанов Балтов
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Арбен Ефремов Хавальов
    • 2. Даниела Валентинова Пенева

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 208-ПВР / 21.11.2021

    относно: Приемане на резултатите на секционен протокол на СИК при сработени контроли в Тридесет и първи изборен район – Ямболски при произвеждане изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

  • № 207-ПВР / 21.11.2021

    относно: Приемане на резултатите на секционен протокол на СИК при сработени контроли в Тридесет и първи изборен район – Ямболски при произвеждане изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

  • № 206-ПВР / 21.11.2021

    относно: Приемане на чернова на Приложение №9 ПВР и за преброяване на контролни разписки, при произвеждане изборите за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

всички решения