Избори за народни представители 02.04.2023
Собствено, бащино и фамилно име на регистрирани застъпници | № на удостоверение |
---|---|
Патриция Александрова Терзииванова | 5-1/01.04.2023 |
Емануел Дианов Караманов | 5-2/01.04.2023 |
Ива Ивайлова Турлакова | 5-3/01.04.2023 |
Милен Иванов Михайлов | 5-4/01.04.2023 |
Петьо Михайлов Николов | 5-5/01.04.2023 |
Пешо Николов Петров | 5-6/01.04.2023 |
Димитрина Петрова Стоева | 5-7/01.04.2023 |
Кирил Петров Иванов | 5-8/01.04.2023 |
Пламена Людмилова Русева | 5-9/01.04.2023 |
Владимир Милчев Милев | 5-10/01.04.2023 |
Недялко Минков Христов | 5-11/01.04.2023 |
Донка Колева Николова | 5-12/01.04.2023 |
Милчо Иванов Георгиев | 5-13/01.04.2023 |
Стоянка Златева Колева | 5-14/01.04.2023 |
Енчо Желязков Колев | 5-15/01.04.2023 |
Марияна Енчева Колева | 5-16/01.04.2023 |
Иван Стоилов Игнатов | 5-17/01.04.2023 |
Георги Димитров Георгиев | 5-18/01.04.2023 |
Галина Златева Златева-Велева | 5-19/01.04.2023 |
Веселинка Василева Колева | 5-20/01.04.2023 |
Пламен Георгиев Христов | 5-21/01.04.2023 |
Николина Димитрова Русева | 5-22/01.04.2023 |
Руска Недялкова Петкова | 5-23/01.04.2023 |
Дяко Георгиев Дяков | 5-24/01.04.2023 |
Райна Димитрова Дякова | 5-25/01.04.2023 |
Пенка Димитрова Петрова | 5-26/01.04.2023 |
Йордан Ташев Христов | 5-27/01.04.2023 |
Дора Парушева Георгиева | 5-28/01.04.2023 |
Антон Георгиев Георгиев | 5-29/01.04.2023 |
Михаил Андонов Георгиев | 5-30/01.04.2023 |
Радка Вълкова Димитрова | 5-31/01.04.2023 |
Христина Василева Георгиева | 5-32/01.04.2023 |
Петьо Петев Михалев | 5-33/01.04.2023 |
Петьо Господинов Михалев | 5-34/01.04.2023 |
ДИМИТРИНКА МИТКОВА АВРАМОВА | 5-35/01.04.2023 |
Нина Станчева Добринова | 5-36/01.04.2023 |
Ваня Колева Георгиева | 5-37/01.04.2023 |
Красимира Панайотова Иванова | 5-38/01.04.2023 |
Христо Нейков Косев | 5-39/01.04.2023 |
Донка Драганова Енева | 5-40/01.04.2023 |
Стойка Иванова Вълкова | 5-41/01.04.2023 |
Янулка Димитрова Иванова | 5-42/01.04.2023 |
Таньо Минев Танев | 5-43/01.04.2023 |
Митко Николаев Митков | 5-44/01.04.2023 |
Динка Велчева Стоянова | 5-45/01.04.2023 |
Кремена Валентинова Едрева | 5-46/01.04.2023 |
Марийка Петрова Кунева | 5-47/01.04.2023 |
Въла Стефанова Атанасова | 5-48/01.04.2023 |
Марияна Стоянова Великова | 5-49/01.04.2023 |
Перихан Рамаданова Айвазова | 5-50/01.04.2023 |
СТОЙЧО ГЕОРГИЕВ АНДОНОВ | 5-51/01.04.2023 |
Маргарита Атанасова Йовчева | 5-52/01.04.2023 |
Комна Йорданова Жечкова | 5-53/01.04.2023 |
Анета Димитрова Маринова | 5-54/01.04.2023 |
Славчо Велчев Славов | 5-55/01.04.2023 |
Митка Иванова Кръстева | 5-56/01.04.2023 |
Атанас Стефанов Бомбов | 5-57/01.04.2023 |
Събин Михайлов Събев | 5-58/01.04.2023 |
Людмил Пенев Русев | 5-59/01.04.2023 |
Найден Василев Василев | 5-60/01.04.2023 |
Матена Стойчева Василева | 5-61/01.04.2023 |
Васил Георгиев Василев | 5-62/01.04.2023 |
Атанас Георгиев Георгиев | 5-63/01.04.2023 |
Петър Желязков Гинев | 5-64/01.04.2023 |
ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ЧАПКЪНОВ | 5-65/01.04.2023 |
Илия Костадинов Патрашков | 5-66/01.04.2023 |
Евдокия Петрова Петрова | 5-67/01.04.2023 |
Пенчо Костадинов Костадинов | 5-68/01.04.2023 |
Светла Колева Петрова | 5-69/01.04.2023 |
ПЕТЯ ГЕОРГИЕВА ГАНДОВА | 5-70/01.04.2023 |
ЖИВКО ДИМИТРОВ ГАНДОВ | 5-71/01.04.2023 |
Йордан Димитров Бончев | 5-72/01.04.2023 |
Недялка Колева Димитрова | 5-73/01.04.2023 |
Димитър Георгиев Димитров | 5-74/01.04.2023 |
Ганка Георгиева Панева | 5-75/01.04.2023 |
относно: Приемане на резултатите на секционен протокол на СИК при сработени контроли в Тридесет и първи изборен район – Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 2 април 2023 г.
относно: Приемане на резултатите на секционен протокол на СИК при сработени контроли в Тридесет и първи изборен район – Ямболски, при произвеждане на изборите за народни представители на 2 април 2023 г.
относно: Анулиране на приемо - предавателна разписка, поради грешно изписан номер на секция в секционен протокол в Тридесет и първи изборен район Ямболски, при произвеждане изборите за народни представители на 2 април 2023г.